PostHeaderIcon ZIELONA STREFA wraz z klubem z pomocą dla schroniska!

Kolejny raz odwiedziliśmy schronisko dla zwierząt w Henrykowie. W miniony weekend zawitaliśmy u mieszkańców schroniska, czyli sympatycznych czworonogów. Był czas na krótką rozmowę i wspólne zdjęcie. Była to kolejna tego typu akcja. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę, aby wspomóc schronisko i poświęcili odrobinę swojego czasu. Mamy nadzieję, wierzymy, że za rok znowu zawitamy do schroniska z pomocą.

Dziękujemy!

Zapraszamy do galerii

Schronisko w Henrykowie :: SchroniskowHenrykowie

Schronisko w Henrykowie

 

PostHeaderIcon OSTATNI ETAP ZBIÓRKI KARMY DLA PSIAKÓW

Podczas sobotniego meczu z Puszczą Niepołomice, który rozpocznie się o godzinie 13:00, po raz ostatni prowadzona będzie zbiórka karmy dla czworonogów ze  schroniska w Henrykowie. Karmę można zostawiać w pojemniku przed kasą biletową. Zachęcamy każdego do wzięcia udziału w akcji i pomocy podopiecznym henrykowskiego przytułku!

 

PostHeaderIcon SKLEP - GADŻETY - SPRZEDAŻ


Już od poniedziałku 10 grudnia przez pięć dni w tygodniu w godzinach od 10 do 18 aż do końca roku zapraszamy do sklepu z pamiątkami Zielonych. Będzie można nabyć wszelkiego rodzaju pamiątki kibicowskie: szaliki, czapki, smycze, koszulki, bluzy, torby, plecaki, worki, saszetki.. Sklep mieści się w miejscu kas biletowych tuż na narożniku budynku klubowego. Do zobaczenia

 

PostHeaderIcon Stal Mielec - Warta Poznań 23.11.2018 2-0

Na koniec roku 2018 jedziemy do Mielca! Ostatnia eskapada to mecz ze Stalą na nowo wybudowanym stadionie! Termin piątkowy nie stanął wyjazdowiczom pokrzyżować planów i wyruszamy w komplecie. Podróż długa, ale jadąc pierwszy raz w nowe miejsce na mapie kibicowskiej, minęła pozytywnie. Na miejscu jesteśmy godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Miejscowi bez młyna i dopingu (z wiadomych nam powodów), ale dopingiem na pozostałych sektorach i wysoką frekwencją na stadionie. Mecz przegrywamy 2:0! Przy płocie żegnamy się piątkami w grobowych minach! Mamy nadzieję że dotarło do nich, że to już 4 porażka z rzędu... Tym wyjazdem kończymy rok 2018! Do zobaczenia w marcu.

 

Zapraszamy do galerii

Stal Mielec - Warta Poznań :: 20181123StalMielecWartaPoznan

Stal Mielec - Warta Poznań