PostHeaderIcon 2008/2009 jesień

PostHeaderIcon TS Podbeskidzie - Warta Poznań (06.08.2008)

Na pierwszym wyjeździe melduje sie 6 osób. Przed stadionem cyrki z kierownikiem ochrony, co staje sie już u "Górali" tradycją. Na meczu raz daliśmy znak że jesteśmy. Kibice TSP prezentują oprawę "Górale Podbeskidzia", oraz kilka razy podrywają do dopingu cały stadion. Mecz jak i droga spokojna, szkoda tylko wyniku..

 

PostHeaderIcon Tur Turek - Warta Poznań (17.08.2008)

Na małe derby wielkopolski wybrało sie 43 fanów Warty + 5 Obra Kościan. Wywieszamy 3 flagi na płot i prowadzimy momentami bardzo dobry doping. Podczas meczu prezentujemy dwie oprawy. Kibice Tura bez młyna. Podróż spokojna, a w szczególności drodze powrotnej bardzo wesoła. Wielkie dzięki Obrze za wsparcie.

 

PostHeaderIcon Widzew - Warta Poznań (20.08.2008)

Na ten ciekawym wyjeździe zameldowało się nas 19 + 1 Obra Kościan. Na meczu wywieszamy jedną flagę i coś próbujemy dopingować, lecz na Widzewie w tyle osób to raczej nie możliwe. Droga jak i sam mecz spokój. Szkoda że ten ciekawy wyjazd wypadł nam w środę..

 

PostHeaderIcon Huragan Morąg - Warta Poznań (27.08.2008)

Po Widzewie, Podbeskidziu, Kolejna Środa - Morąg. Jedziemy koleją w 2 osoby. Na miejscu po odnalezieniu stadionu wchodzimy do klatki i tam spędzamy całe spotkanie, praktycznie pod koniec dogrywki dochodzą do nas kolejne 2 osoby przebywające na wakacjach w tamtych rejonach. Wracamy z piłkarzami za co dziękujemy panu Karolowi Majewskiemu i trenerowi Bogusławowi Baniakowi. Warte odnotowanie że za sektorem przyjezdnych przez całe spotkanie stało aż 6 radiowozów. Spokojnie

 

PostHeaderIcon Odra Opole - Warta Poznań (06.09.2008)

Na meczu zameldowało się nas dwóch. Mimo naszej liczby kilka krotnie w pierwszej połowie daliśmy znak o sobie. Odra zbiera się dopiero w drugiej połowie i tworzy około 50cio osobowy młyn.

 
Więcej artykułów…