PostHeaderIcon Ultras Warta Poznań

Historia naszej grupy sięga roku 2003, kiedy to na meczu z Gwardia Koszalin zaprezentowaliśmy pierwsza większą kilku elementową oprawę meczu. Dziś już można śmiało powiedzieć że tych oprawach zaprezentowaliśmy bardzo ale to bardzo dużo jeśli chodzi o nasze możliwości. Zrezygnowaliśmy z kilku opraw podczas całego meczu ponieważ nie zawsze udawało się wszystko tak dograć aby nie było wpadki. I od jakiegoś czasu postawiliśmy i prezentujemy dwa elementy podczas całego meczu.
W międzyczasie naszą grupę zasilali nowi kreatywni ludzie, którzy podobnie jak my gotowi byli poświęcić wiele czasu i energii dla naszej miłości – WARTY POZNAŃ. Dzisiaj jest  nas 8 osób. Osoby  w grupie są mniej więcej w podobnym wieku 16-24 lat.  
Naszym celem jest rozwijanie ruchu ultras na Warcie poprzez propagowanie pozytywnego wizerunku kibica. Główny nacisk chcemy położyć na oprawy - zarówno na naszym stadionie jak i podczas meczów wyjazdowych. Często staramy się eksperymentować, nie boimy się odważnych rozwiązań więc liczymy się z niepowodzeniami, a wszystko po to, aby wciąż wyznaczać trendy na polskiej scenie kibicowskiej. Ważny jest dla nas także doping oraz ogólnie pojęta atmosfera meczowa, dzięki której WARTA przyciągać będzie ludzi nie tylko ze względu na wyniki sportowe. Przede wszystkim jednak chcemy się dobrze bawićKontakt do grupy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Najlepsze oprawy: