04.08.2012 Arka Gdynia - WARTA POZNAŃ

| Na pierwszym wyjeździe w Gdyni meldujemy się w 17 osób, w tym 3 osoby z Obry Kościan którym dziękujemy za wsparcie. Wchodzimy na stadion dzięki kibicom Arki, za co im dziękujemy ! |
| « poprzednia | następna » |
|---|



