PostHeaderIcon 2013/2014 Jesień

PostHeaderIcon Górnik Wałbrzych - Warta Poznań 16.11.2013 sobota

W Wałbrzychu 14 kibiców Warty, w tym starszy 85 letni kibic,  który mając 19 lat był   na meczu jak Warta zdobywała Mistrzostwo Polski w 1947. Piłkarze standardowo mają nas w dupie i po meczu idą prosto do szatni !

Zapraszamy do galerii

Górnik Wałbrzych - Warta Poznań :: 15112013Gornik WalbrzychWartaPoznan1

Górnik Wałbrzych - Warta Poznań

PostHeaderIcon Warta Poznań - Ostrovia Ostrów 19.10.2013 sobota

Derby z Ostrovią zapowiadały się ciekawie. Wykonaliśmy drobną propagandę w sieci i liczyliśmy na troszkę większą frekwencję w młynie oraz na całym stadionie niż zwykle. Tego dnia wspomagało nas 12 przyjaciół z Kościana z flagą. Nasz doping dobry ale na pewno stać nas na więcej. Cieszy fakt że był w większości ciągły bez jakiś przestojów. Zaprezentowaliśmy dwie oprawy. W pierwszej połowie wciągnęliśmy czarną sektorówkę "TO COŚ WIĘCEJ NIŻ WARTA" oraz transparent na płocie "TO NASZE ŻYCIE I PASJA" i do góry sektorówki flagi na kijach które dodały fajny efekt. Po przerwie drugą oprawą było flagowisko na całym sektorze. Wyszedł również ciekawy efekt. Kibice gości zawitali do ogródka z dwiema  flagami i kilka razy dopingowali swoich piłkarzy. Derbowy mecz niestety kończy się tylko dla nas remisem i jako liderzy tabeli mamy tylko dwa punkty przewagi. Wielkie dzięki dla ziomali z Obry za wsparcie !!!

Warta Poznań - Ostrovia Ostrów :: 19102013WartaPoznanOstroviaOstrow_1

Warta Poznań - Ostrovia Ostrów

PostHeaderIcon MKS Kluczbork - Warta Poznań 28.09.2013 sobota

Na odległy wyjazd do Kluczborka udajemy się autokarem. Wyjeżdżamy z opóźnieniem co spowodowało że dojeżdżamy dopiero na pierwszy gwizdek. Podróż w eskorcie kabaryn a momentami jazdy na sygnale. Debilizm totalny! Na miejscu szybko i sprawnie wchodzimy na sektor, gdzie w dużej mierze przyczynili się do tego organizatorzy z Kluczborka. Nie robili z niczym problemów na bramie. Zaznaczyli że chcą abyśmy jak najszybciej weszli na sektor i dopingowali swoją drużynę! Melduje się nas 25 w tym 2 z Obry oraz 2 osoby na trybunie głównej. Wywieszamy po jednej fladze Warty i ziomali z Kościana. Prowadzimy doping praktycznie przez całe spotkanie, momentami było naprawdę głośno i zajebiście. Piłkarze wygrywają w bardzo dobrym stylu 3:0. Po zakończeniu spotkania podbijają pod klatkę i dziękują za doping i przybijają pionę. My nie jesteśmy dłużni i bijemy brawa za walkę , grę i cenne 3 punkty.. Na koniec jedziemy wspólnie z grajkami "... trzy punkty są..." Jeśli chodzi o miejscowych wywieszają dwie flagi oraz transparent "Chcemy Wspierać Dziś Piłkarzy" prowadzą przyzwoity doping jak na swoją liczbę.

MKS Kluczbork-Warta Poznań :: 28092013MKSKluczborkWartaPoznan

MKS Kluczbork-Warta Poznań

PostHeaderIcon Warta Poznań - Polonia Bytom 21.09.2013 sobota

Tego dnia zbieramy się w młynie w 40 osób. Już na początku prezentujemy pocięta pasy, które po złożeniu w całość dają proste chwytliwe hasło "PIŁKA NOŻNA SPAĆ NIE MOŻNA" a w drugiej połowie transparenty na kijach wraz ze sreberkami. Dopingujemy całe spotkanie! Polonia zajeżdża do klatki w sile ok 60 osób z jedną flagą. Ostatecznie ekipa Zielono-Białych wygrywa mecz 2-1.

Warta Poznań - Polonia Bytom :: 21092013WartaPoznanPoloniaBytom

Warta Poznań - Polonia Bytom

PostHeaderIcon Warta Poznań-Chrobry Głogów 07.09.2013 sobota

Warta Poznań - Chrobry Głogów W upalne sobotnie popołudnie podejmujemy u siebie Chrobrego Głogów. Goście meldują się w liczbie ponad 100 osób Dopingują z krótkimi przerwami cały mecz chwilami naprawdę konkretnie. My wystawiamy Młyn w sile ok. 40 osób dopingując z przerwami. Mecz odbył się bez żadnych przygód. Spotkanie kończy się wynikiem 0 - 0 i plasujemy się na piątym miejscu.