PostHeaderIcon Śląsk Wrocław-Warta Poznań 03.10.2022 0-2

Po dłuższej przerwie wróciliśmy na szlak wyjazdowy i pojechaliśmy do Wrocławia. Mecz ustalono na poniedziałek na godzinę 19. Do Wrocławia wyruszamy ze sporym zapasem czasowym. Co pozwoliło nam na nadrobienie przez korki na trasie. Pod stadionem jesteśmy godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Wejście na sektor i cena biletu na pewno wielki plus dla gospodarzy! Rozwieszamy flagę i od początku przez 90 minut, a nawet dłużej jedziemy z głośnym dopingiem. W drugiej części meczu prezentujemy oprawę, na którą składały się wielkie flagi szachownice oraz małe malowane flagi z herbem naszego klubu! Na sektorze wprowadzamy w życie nową piosenkę, która idealnie wpasowała się przy zwycięstwie Warty. Po wygranej udaje się nam opuścić strefę spadkową i z kompletem punktów i zdartymi gardłami wracamy do Poznania.

Do następnego Warciarze!

Zapraszamy do galerii

Śląsk Wrocław-Warta Poznań :: 20221003SlaskWroclawWartaPoznan

Śląsk Wrocław-Warta Poznań

 

 

PostHeaderIcon GKS Jastrzębie Zdrój - Warta Poznań 31.08.2022 (P) 0-2

Klasyk w Pucharze!
Piątym wyjazdem w sezonie 2022/2023 było spotkanie pucharowe z GKS Jastrzębie. Wyjazd do Jastrzębia Zdrój od zawsze wśród fanów Warty wzbudzał pewnego rodzaju smaczek. Old schoolowy stadion i emocje, które nam towarzyszą za każdym razem, gdy jesteśmy w sektorze gości. Na pewno taka wyprawa była dla nas odskocznią od tych wyjazdów w ekstraklasie.. Na płocie wieszamy dwie flagi i przez cały mecz raz z większymi raz z mniejszymi przestojami dopingujemy zawodników. Do przerwy Warta strzeliła dwie bramki i spokojnie prowadziła 2:0. Pomimo że w drugiej połowie Zieloni grali z przewagą jednego zawodnika to do końca meczu, wynik nie uległ zmianie. Od niepamiętnych czasów gdzie odpadaliśmy z pucharu przeważnie w pierwszej rundzie, tym razem udało się odwrócić złą passę i awansować do kolejnej fazy. Wspólnie z zawodnikami zbijamy piątki pod płotem i śpiewamy aż do momentu, gdy zgasły jupitery na stadionie w Jastrzębiu!

DO KOŃCA WYTRWALE!

Zapraszamy do galerii

GKS Jastrzębie Zdrój - Warta Poznań :: 20220831gksjastrzbiezdrjwartapoznan

GKS Jastrzębie Zdrój - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Lechia Gdańsk - Warta Poznań 03.09.2022 0-0

W sobotnie popołudnie wyruszamy do Gdańska wspierać Wartę w kolejnym wyjazdowym meczu. Był to trzeci wyjazd w ciągu 7 dni. Po czterech godzinach podróży docieramy pod bramy stadionu Lechii. Wejście na obiekt i sektor gości przebiegło bardzo sprawnie. Zajmujemy miejsce w centralnym środku sektora i wywieszamy flagę. Dopingowaliśmy przez większość meczu i momentami głośno jak na taką liczbę. Gdzie mogło się wydawać, że decybele powinny powoli opadać, to działo się zupełnie odwrotnie :-) Na pewno końcówka meczu i ataki piłkarzy na bramkę Lechii oraz nowa przyśpiewka przyczyniły się do dodatkowych sił w dopingu! W drugiej połowie zaprezentowaliśmy mały akcent ultras-małe flagi na kijach z malowanym napisem "Warta 1912 Poznań". Mecz kończy się remisem bezbramkowym. Pod sektorem brawami dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie i walkę.

Do następnego!

Zapraszamy do galerii

Lechia Gdańsk - Warta Poznań :: 20220903lechiagdaskwartapozna

Lechia Gdańsk - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Cracovia Kraków - Warta Poznań 28.08.2022 0-2

Nasza ostatnia wizyta na Cracovii miała miejsce w październiku ubiegłego roku i wyglądała zupełnie odwrotnie niż ta, którą zaliczyliśmy w niedzielę. Zieloni wygrali 3 mecz wyjazdowy z rzędu. Do Krakowa docieramy ze sporym zapasem czasowym, co pozwoliło, aby przed rozpoczęciem meczu wejść w komplecie na sektor gości. Wywieszamy flagę i prowadzimy doping. Momentami głośny śpiew mógł nieść Warciarzy do zwycięstwa. Co zupełnie niespodziewanie stało się w końcówce meczu. Najpierw zdobyliśmy gola na 3 minuty przed końcem, by po kilku minutach doliczonego czasu gry zdobyć drugiego... Po ostatnim gwizdku razem z piłkarzami śpiewamy i dziękujemy brawami za ambicję i wolę walki do samego końca w zwycięstwo!

Zapraszamy do galerii

Cracovia Kraków - Warta Poznań :: 20220828cracoviakrakwwartapozna

Cracovia Kraków - Warta Poznań