PostHeaderIcon Opisy

PostHeaderIcon Huragan Morąg - Warta Poznań (27.08.2008)

Po Widzewie, Podbeskidziu, Kolejna Środa - Morąg. Jedziemy koleją w 2 osoby. Na miejscu po odnalezieniu stadionu wchodzimy do klatki i tam spędzamy całe spotkanie, praktycznie pod koniec dogrywki dochodzą do nas kolejne 2 osoby przebywające na wakacjach w tamtych rejonach. Wracamy z piłkarzami za co dziękujemy panu Karolowi Majewskiemu i trenerowi Bogusławowi Baniakowi. Warte odnotowanie że za sektorem przyjezdnych przez całe spotkanie stało aż 6 radiowozów. Spokojnie

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Wisła Płock (03.09.2008)

Kolejna środa, u nas w młynie najgorsza frekwencja od dawna. Kibiców z Płocka około 40/50, Większość ubrana na niebiesko.

 

PostHeaderIcon Odra Opole - Warta Poznań (06.09.2008)

Na meczu zameldowało się nas dwóch. Mimo naszej liczby kilka krotnie w pierwszej połowie daliśmy znak o sobie. Odra zbiera się dopiero w drugiej połowie i tworzy około 50cio osobowy młyn.

 

PostHeaderIcon Kmita Zabierzów - Warta Poznań (13.09.2008)

Odpuszczamy, 0

 

PostHeaderIcon PKS Racot - Obra Kościan (14.09.2008)

Na derbach melduje się nas w sumie 8 osób. Część idzie z Obra pochodem na ten mecz, a cześć dojeżdża do Racotu. Obry na sektorze melduje się tego dnia około 80 osób, wciągają sęktorówkę, odpala świece w barwach oraz wywiesza transparent " PKS JEST JEDEN".

 
Więcej artykułów…