PostHeaderIcon Opisy

PostHeaderIcon Warta Poznań - Olimpia Elbląg 05.05.2018 1-0

Mecz z Olimpią Elbląg odbył się bez większego echa. Wywiesiliśmy flagę i na początku kilkukrotnie krzyknęliśmy po zdobyciu bramki. Kibiców gości tym razem nie odnotowano. Mecz wygrywamy 1:0 i dalej walczymy o awans!

 

 

PostHeaderIcon MKS Kluczbork - Warta Poznań 01.05.2018 3-3

Powtórny wyjazd do Kluczborka wypadł nam 1 maja. W pierwotnym terminie ze względu na zły stan boiska został przełożony. Na powtórkę w klatce zasiadło 2 kibiców Warty. Ludzi na stadionie bardzo dużo. Sytuacja w tabeli dla miejscowych kibiców jest nieciekawa. Mimo to przybyli obejrzeć mecz z Wartą i zgromadziło się ich blisko tysiąc osób! Pierwsza bramka zdobyta już w 3 minucie meczu nie wróżyła, że mecz zakończy się wynikiem 3:3! Z Kluczborka wywozimy niestety tylko punkt. Po meczu piłkarze podbijają do płotu. Zbijamy piątki i wracamy na Poznań!

Zapraszamy do galerii

MKS Kluczbork - Warta Poznań :: 20180501mkskluczborkwartapoznan

MKS Kluczbork - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon ŁKS Łódź - Warta Poznań 27.04.2018 2-0

Pod koniec kwietnia przypadł nam wyjazd do Łodzi. Sektor dla gości zamknięty, termin piątek 17:30. To wszystko nie wróżyło, że pojedziemy w dobrej liczbie na tak bliski wyjazd. Dzięki uprzejmości kibiców ŁKS-u zasiadamy na ich trybunie. Warunkiem było niewywieszanie flagi. Głód awansu było widać na boisku po obu stronach. Lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 2:0. Powrót do Poznania minął w miarę szybko, lecz w mizernych nastrojach.
Do następnego!

Zapraszamy do galerii

ŁKS Łódź - Warta Poznań :: 20180427LKSLodzWartaPoznan

ŁKS Łódź - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Znicz Pruszków 21.04.2018 1-1

21 kwietnia przyszło nam zagrać w ogródku ze Zniczem Pruszków. Ludzi na stadionie przybyło chyba najwięcej w tej rundzie. Wywieszamy dwie flagi oraz transparent. Doping w pierwszej połowie na pewno lepszy niż w drugiej części meczu. Piłkarze drugi raz z rzędu remisują i zamiast z dwóch spotkań zdobyć pewne 6 punktów zdobywamy tylko 2! Już w najbliższy piątek udajemy się do Łodzi na mecz z ŁKS-em.

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - Znicz Pruszków :: 20180421wartapoznazniczpruszkow

Warta Poznań - Znicz Pruszków

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Gwardia Koszalin 18.04.2018 3-3

Mecz z Gwardią Koszalin pierwotnie miał się odbyć 10 marca. Z powodu złego stanu boiska został przełożony na środę 18 kwietnia na godzinę 17. W młynie garstka fanatyków Warty a na całym stadionie 516 osób w tym 8 kibiców z Koszalina. Piłkarze szczęśliwie remisują 3:3 i ratują punkt w walce o awans. Mecz bez większej historii.

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - Gwardia Koszalin :: 20180418WartaPoznanGwardiaKoszalin

Warta Poznań - Gwardia Koszalin

 
Więcej artykułów…