PostHeaderIcon Opisy

PostHeaderIcon Radomiak Radom - Warta Poznań 15.10.2016

Wycieczka na Radomiak okazała się wyjazdem na trybunach gospodarzy. Na kilka godzin przed zbiórką dostaliśmy informację że nasz klub nie zgłosił wyjazdu, następnie okazało się że wszystko zrobili poprawnie i takie tam zamieszanie. Mimo wszystko chcieliśmy tam dotrzeć  i  na różne sposoby ruszamy w 6 osób. Podróż mija wesoło i każdy warciański szaman chciał już w końcu być na miejscu. Na miejscu pod stadionem bez większych kłopotów z wejściem. Radomiak służy nam pomocą i po zakupie biletów meldujemy się na ich sektorach. Wyjazd bez większej historii. Po dobrym spotkaniu piłkarze ulegają na boisku i do Poznania wracamy bez punktów.

Zapraszamy do galerii

Radomiak Radom - Warta Poznań :: 20161015RadomiakRadomWartaPoznan

Radomiak Radom - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon ROW 1964 Rybnik - Warta Poznań 30.09.2016

W piątek ostatni dzień września delegacja fanatyków Warty wybrała się do Rybnika, by wesprzeć swoich piłkarzy. Jechaliśmy na dwie tury gdyż jedno auto w dniu wyjazdu się wykruszyło i dwóch śmiałków postanowiło dotrzeć na mecz mimo wszystko. Sama podróż i dotarcie na sektor z dwoma przesiadkami, dwu godzinnym korkiem na autostradzie trwało prawie dziesięć godzin. Kilka kilometrów za Wrocławiem gdy ugrzęźliśmy w gigantycznym korku przeszła nas myśl że możemy na mecz nie zdążyć. Z kolejnymi minutami coraz bardziej dochodziło do nas że sytuacja na drodze jest bardzo kiepska i prawdopodobnie możemy w ogóle nie zdążyć na mecz... Po pewnym czasie dotarła do nas informacja że mecz będzie opóźniony z tego względu iż nasi piłkarze też wpadli w ten sam korek i na odcinku około 80 kilometrów od Rybnika są eskortowani przez psiarskich aby dotarli na obiekt i wyjść na murawę z dwudziesto minutowym opóźnieniem. Wtedy wróciły nadzieję że obejrzymy choć cześć spotkania z ROW-em. Załoga która wyjechała autem jeszcze później niż my mogli liczyli tylko na cud aby dojechać do Rybnika. W okolice sektora gości docieramy w 40 minucie. Widząc wynik na tablicy 0:1 dla Warty dumnie wchodzimy do klatki z uśmiechem na twarzy! Po przerwie już tylko modły aby wynik przetrwał do końca i aby reszta dotarła na mecz. Gdy już się zbliżała 85 minuta spotkania grupa samochodowa docierała pod obiekt w Rybniku, zostali zatrzymani przez tych co zawsze za złamanie przepisów i nadzieja na wejście na ostatnie minuty meczu zostały rozwiane i wszystko jebło w gruzach! Po meczu spotykamy się cała grupą na pobliskiej stacji. Zamieniliśmy kilka zdań i ruszamy w drogę powrotną gdyż czas gonił grupę pociągowo-autokarowo-busową która zameldowała się w Poznaniu kilka godzin później niż samochodowa bo po godzinie ósmej rano :D Wyjazd bardzo klimatyczny i pozytywny dla jednej z grup która mimo wykruszenia się auta w dniu wyjazdu udali się na Górny Śląsk! Piąteczka dla całej siódemki za poświęcenie czasu i fanatyzm jaki pokazali w piątek mimo wielu obowiązków!

Warta On Tour

 

PostHeaderIcon Gryf Wejherowo - Warta Poznań 17.09.2016

Na wyjazd do Wejherowa wyruszamy w 6 osób. Po wesołej podróży czeka nas bezproblemowe wejście na sektor gości, na który poprzednio nie byliśmy wpuszczeni. Z naszej strony sporadycznie pojawiają się okrzyki wspierające piłkarzy w walce o cenne punkty. Ci ostatni odnoszą wymęczone  i zaskakujące  zwycięstwo,, co znacznie poprawia nam humor. Po meczu część osób wraca do Poznania, a część spędza resztę weekendu nad naszym pięknym polskim morzem. Do następnego!

Zapraszamy do galerii

Gryf Wejherowo - Warta Poznań :: 20160917GryfWejherowoWarta Poznan_3

Gryf Wejherowo - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Warta Poznań – Polonia Środa Wlkp. 3-2(1-1) (hokej)

 

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań – Polonia Środa Wlkp. (hokej) :: 20160904WartaPoznanPoloniaSrodaWlkp

Warta Poznań – Polonia Środa Wlkp. (hokej)

 

PostHeaderIcon Olimpia Elbląg - Wata Poznań 27.08.2016

W 6 kolejce przyszło nam zagrać mecz w odległym Elblągu. Olimpia jest beniaminkiem tak samo jak my w obecnym sezonie. Wyjazd zapowiadał się interesująco pod kilkoma aspektami. Nigdy nie gościliśmy na tym stadionie, fani Olimpii to zgoda  takich ekip jak Legia, Zagłębie Sosnowiec i bardzo fajny teren na kibicowską eskapadę. Z Poznania wyruszyliśmy o wczesnej porze i już na kilkadziesiąt kilometrów przed samym miejscem docelowym i z uwagi na duży zapas czasowy  wybieramy się do Malborka na zwiedzanie Zamku :D Na miejscu pamiątkowe wspólne zdjęcie i udajemy się w stronę naszego głównego punktu zaczepienia tego dnia. Na bramie dla kibiców pełna kultura i brak jakichkolwiek problemów z dopisywaniem się do listy która tak naprawdę stworzona została dopiero na miejscu. Włodarze naszego klubu nie mieli chyba Internetu aby wysłać ją nawet w samym dniu meczu :D Kilka słów odnośnie kibiców Olimpii. Wywiesili dwie flagi i zaczęli prowadzić doping po kilkunastu minutach od pierwszego gwizdka, trudno ich młyn oszacować ale spokojnie w ponad  sto osób wspierali swoja drużynę. Na jakoś dopingu na pewno wpłynął wynik gdzie pogrom bramkowy był straszny. Z Elbląga wyjeżdżamy z wysoką porażką bo aż 6:1! Po końcowym gwizdku nikomu z nas nie chciało się podejmować jakichkolwiek dyskusji przy płocie z piłkarzami. Wielu nawet nie czuło wkurwienia... Można bardziej to skwitować smutkiem i przykrością jaką od kilku wyjazdów jesteśmy świadkami :( Powrót do domu mija w fajnej zabawie która na pewno zostanie długo w pamięci! Wielkie pięć dla ósemki fanatyków którzy  postanowili wybrać się w ten odległy teren zaznaczyć swoja obecność.

Zapraszamy do galerii

Olimpia Elbląg - Warta Poznań :: 20160827OlimpiaElblagWartaPoznan_2

Olimpia Elbląg - Warta Poznań

 
Więcej artykułów…